Türkiye ve Mersin de gelişen olaylardan anında haberdar olabilirsiniz. Yeni haberler için sayfayı yenileyin.

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MTSO Yönetiminden Başkan Yılmaz’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti

MTSO Yönetiminden Başkan Yılmaz’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetimi, 31 Mart seçimlerinde Toroslar Belediye Başkanı seçilen Atsız Afşın Yılmaz’ı ziyaret ederek, görevinde başarılar dilediler.

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’a tebrik ziyaretleri devam ediyor. Başkan Yılmaz, bir taraftan belediye çalışmalarıyla ilgili planlamalarını yaparken, bir taraftan da hayırlı olsun ziyaretine gelen vatandaşlar, STK, kurum ve kuruluş temsilcilerini kabul ediyor.

Bu çerçevede, MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Meclis Başkanı Hamit İzol ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Başkan Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek, ‘hayırlı olsun’ dileklerini ilettiler. Ziyarette konuşan MTSO Başkanı Kızıltan, Başkan Yılmaz’ı tebrik ederek, “Mersin’in yanındayız. Mersin’i düşünenlerle birlikte hareket etmeyi seviyoruz. Amacımız ve hedefimiz Mersin’i layık olduğu yere getirmektir. Sizin de ayağı yere basan projelerinizin olduğunu biliyoruz. Başarılar diliyoruz” dedi.

Başkan Yılmaz da Toroslar’ın gelişimine yönelik her türlü proje ve işbirliğine açık olduklarını vurguladı. Yatırım yapacak iş insanlarının, girişimcilerin her zaman yanında olacaklarının sözünü veren Yılmaz, “Yöneticilik yaptım, hukuk müşavirliği yaptım. İş adamlarımızla çeşitli şehirlerde, dünyanın değişik ülkelerinde beraber çalıştım. İş adamlarımızın sıkıntılarını biliyorum. Çözüm noktalarını da biliyorum. Toroslarımızı geliştirmek ve büyütmek istiyoruz. İşsizlik meselesini çözmek, yeni projeler yapılmasını istiyorsak sizlere ihtiyacımız var. İşsizlik; istihdam sağlanarak, iş yerleri açılarak, yatırımcının gelmesiyle çözülür. Onun için de sermaye ve girişimci lazım. Böyle bir zincir var. Bunun farkındayız. Özellikle istihdam sağlayacak yatırımcılarımıza köstek değil, destek olma iradesindeyiz. Bu yatırımları yapacak iş insanlarımızın, girişimcilerimizin de Mersin’den olması tercihimiz. Bölge insanımız rahat etsin, esnafımız kazansın, ekonomimiz zenginleşsin istiyoruz. Toroslarımız da Mersinimizin en hızlı gelişen ve gelişmeye açık bir ilçesidir. Sizlerin her türlü projesine açığız; özellikle istihdam sağlayacak projelere. Toplumun geneline yansıyacak ve daha çok kişiye iş imkanı sağlayan projeler gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. İmalathane ya da iş yeri kuracaksanız Toroslar’ı tercih edin. Her türlü proje ve fikre açığız. Bu kenti beraber güzelleştirelim” diye konuştu.

Öte yandan, TÜRKAV Mersin Şube Başkanı Mustafa Tekerek ve Yönetim Kurulu Üyeleri de Başkan Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Yılmaz’ı kutlayan ve başarılar dileyen Şube Başkanı Tekerek, TÜRKAV’ın 30’uncu yıl kutlamasına sunduğu desteklerinden ötürü Başkan Yılmaz’a bir teşekkür plaketi de takdim etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Seçer, Ortodoks Kilisesi’ndeki Paskalya Bayramına katıldı

Seçer, Ortodoks Kilisesi’ndeki Paskalya Bayramına katıldı

21 Nisan 2019, Seçer, Ortodoks Kilisesi’ndeki Paskalya Bayramına katıldı için yorumlar kapalı
Mersin’de trafik kazası: 3 yaralı

Mersin’de trafik kazası: 3 yaralı

21 Nisan 2019, Mersin’de trafik kazası: 3 yaralı için yorumlar kapalı
TEMSİL İSTE AMA ADAY ÇIKARMA!

TEMSİL İSTE AMA ADAY ÇIKARMA!

21 Nisan 2019, TEMSİL İSTE AMA ADAY ÇIKARMA! için yorumlar kapalı
Seçer: “3 aylık gelir-gider tablomuzu vatandaşla paylaşacağız”

Seçer: “3 aylık gelir-gider tablomuzu vatandaşla paylaşacağız”

21 Nisan 2019, Seçer: “3 aylık gelir-gider tablomuzu vatandaşla paylaşacağız” için yorumlar kapalı
Halk ekmek Ramazan ayına hazır

Halk ekmek Ramazan ayına hazır

20 Nisan 2019, Halk ekmek Ramazan ayına hazır için yorumlar kapalı