Türkiye ve Mersin de gelişen olaylardan anında haberdar olabilirsiniz. Yeni haberler için sayfayı yenileyin.

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Mahmut Tat, Meclis ve İşçi uyarısı yaptı

Mahmut Tat, Meclis ve İşçi uyarısı yaptı

MHP’li Meclis Üyesi Mahmut Tat uyardı: “Mersin Büyükşehir Belediye Meclisinde Verilecek Kararlarda Bizler de Sorumluluk Sahibi Olacağız. Mersin Halkının Menfaatine Olacak Tüm Kararlarda Tavrımız Olumlu Olacaktır. Onaylamadığımız Kararlarda Bize Güvenen Vatandaşlarımızın Haklarını Sonuna Kadar Koruyacağız. Bu Süreçte Belediye Başkanlarının Seçim Öncesi Söz Verdiği Gibi Belediyede Çalışan İşçi Kardeşlerimize Eşit Yaklaşılması, İşçi Çıkarma Eğilimi İçine Girilmemesini bekliyoruz” dedi.

Mersin Büyükşehir Belediyesinde, AK Parti ve MHP’den oluşan Cumhur İttifakı Meclis Üyelerinin çokluğu ile CHP’li Belediye Başkanı Vahap Seçer, Büyükşehir Meclisinde muhalefet konumuna düşerken, Mecliste çoğunluğu elinde bulunduran Cumhur İttifakı Meclis Üyelerinin tavırları ise merak konusu olmuştu.  

Sosyal medyasından paylaşımda bulunan Tarsus Belediyesi ve Mersin Büyükşehir Belediyesi MHP Meclis Üyesi Mahmut Tat, şunları yazdı:

“Sevgili Kardeşlerim, Tarsus Belediyesi ve Mersin Büyükşehir Belediyesi MHP Meclis Üyesi Olarak Mazbatamı Almış Bulunmaktayım. Kentin En Önemli Kararlarının Alınacağı Büyükşehir Belediye Meclisinde,  Milliyetçi Hareket Partisi Olarak 31, Cumhur İttifakı Olarak 45 Meclis Üyesi İle Çoğunluğa Sahibiz. Mersin Büyükşehir Belediye Meclisinde Verilecek Kararlarda Bizler de Sorumluluk Sahibi Olacağız. Mersin Halkının Menfaatine Olacak Tüm Kararlarda Tavrımız Olumlu Olacaktır. Onaylamadığımız Kararlarda Bize Güvenen Vatandaşlarımızın Haklarını Sonuna Kadar Koruyacağız. Bu Süreçte Belediye Başkanlarının Seçim Öncesi Söz Verdiği Gibi Belediyede Çalışan İşçi Kardeşlerimize Eşit Yaklaşılması, İşçi Çıkarma Eğilimi İçine Girilmemesi, Kimliğinden, İnancından, Siyasi Tercihinden Dolayı Emekçi Kardeşlerimizin Ötekileştirilmemesi; Belediye İçerisinde Sosyal Kaynaşma ve Mersin ‘in Huzuru Açısından Büyük Önem Taşıyacaktır. Seçilen Belediye Başkanları ve Meclis Üyesi Arkadaşlarımı Tebrik Eder, Yeni Dönemin Mersin Halkına Hayırlı Olmasını Temenni Ederim.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Seçer, Ortodoks Kilisesi’ndeki Paskalya Bayramına katıldı

Seçer, Ortodoks Kilisesi’ndeki Paskalya Bayramına katıldı

21 Nisan 2019, Seçer, Ortodoks Kilisesi’ndeki Paskalya Bayramına katıldı için yorumlar kapalı
Mersin’de trafik kazası: 3 yaralı

Mersin’de trafik kazası: 3 yaralı

21 Nisan 2019, Mersin’de trafik kazası: 3 yaralı için yorumlar kapalı
TEMSİL İSTE AMA ADAY ÇIKARMA!

TEMSİL İSTE AMA ADAY ÇIKARMA!

21 Nisan 2019, TEMSİL İSTE AMA ADAY ÇIKARMA! için yorumlar kapalı
Seçer: “3 aylık gelir-gider tablomuzu vatandaşla paylaşacağız”

Seçer: “3 aylık gelir-gider tablomuzu vatandaşla paylaşacağız”

21 Nisan 2019, Seçer: “3 aylık gelir-gider tablomuzu vatandaşla paylaşacağız” için yorumlar kapalı
Halk ekmek Ramazan ayına hazır

Halk ekmek Ramazan ayına hazır

20 Nisan 2019, Halk ekmek Ramazan ayına hazır için yorumlar kapalı