Ata Park Kamp Alanı yeniden düzenleniyor

Ata Park Kamp Alanı yeniden düzenleniyor

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, yaz sezonuna hazırlanan Ata Park Kamp Alanında incelemelerde bulundu. Başkan Turgut, çalışmalar hakkında belediye birim amirlerinden bilgiler aldı. 

Başkan Turgut, Ata Park Kamp Alanının çehresini değiştirerek, yaz sezonuna en iyi şekilde tamamlanacağını açıkladı.

Kent merkezi ve mahallelerde kapsamlı bir çalışma başlattıklarını da belirten Belediye Başkanı Turgut, ‘Atakent Mahallemizde 15.000 m2 alan üzerine kurulu tesisimizde incelemelerde bulunduk.15 adet bungalov, kafeterya, sıcak soğuk içecekler, kahvaltı ve tost çeşitleri servisleri, çadır kamp alanı, karavan alanı, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahalarının yer aldığı tesisimizde yaz sezonuna hazırlık çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Peyzaj düzenlemeleri, duş kabinleri ve wc yenilenmesi, sahilde güneşlenme alanlarının yenilenmesi çalışmalarımızla, Ata Park Kamp Alanını yaz sezonunda vatandaşlarımızın kullanımına hazırlıyoruz’ dedi.

‘HİZMETLERİMİZİ PLANLI BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRİYORUZ’

‘Belediye hizmetlerimizi tüm mahallelerimize ve halkımıza ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz’ diyerek açıklamasını sürdüren Başkan Turgut, ‘Silifke Belediyesi olarak güzel şehrimize kalıcı ve çözüm odaklı çalışmalar yapıyoruz. Zaman içerisinde imkânlar elverdiğince her mahallemize hizmetlerimizi götürmeye devam edeceğiz. Halkımızdan ve mahalle muhtarlarımızdan gelen talepler doğrultusunda, belediyemizin de imkânlarını göz önünde bulundurarak, planlı bir şekilde belediye çalışmalarımızı halkımızla buluşturmaya devam edeceğiz’ diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır