MHP Lideri Bahçeli, “Mersin’in Hizmetine Talibiz”

MHP Lideri Bahçeli, “Mersin’in Hizmetine Talibiz”

Milliyetçi Hareket Partisi, yerel seçimlerin ilk mitingini Mersin’de yaptı. Genel Başkan Devlet Bahçeli mitingde yaptığı konuşmada Mersin Büyükşehir Belediyesini elettirerek, Cumhur İttifakı Adayı Serdar Soydan’a destek sözü aldı.  Mitinge binlerce vatandaş katılarak, Millet Bahçesi yanındaki alanın tamamını doldurdu.

Bahçeli, Mersin’e dair açıklamalarda yaparak şunları kaydetti: 

“Mersin’de ayrımcılığa yer yoktur. Burada aymazlığa yer yoktur. Ne var ki Mersin son 5 yıldır yerinde saymaktadır. İdeolojik ve ilkel belediyecilik anlayışı Mersin’i yorgun düşürmüştür. Mersin’de taş üstüne taş koyan bir belediye yönetiminden ne iz ne bir eser vardır. Devletin kaynaklarını ulufe gibi dağıtan bir belediye anlayışı ortadadır.

“YAPAMAYAN GİTMELİ”

Yapamayan gitmeli yapacak olan gelmelidir. Yapabilecek olan gelmelidir. Artık beceriksizlere kapıyı göstermeliyiz. Akıntının tersine kürek çekenlere uğurlar olsun denmelidir. Mersin bizim Türkiye hepimizindir. DEM’lenmiş CHP’ye hayır diyecek misiniz? DEM’lenene Mersin’in mesajını veriyorsunuz. İnanıyorum ki Mersin kamburundan kurtulacak.

MERSİN’İN HİZMETİNE TALİBİZ

Yalan belediyeciliğin 63 günlük süresi kaldı. Yozlaşmış belediyeciliğin sonu göründü. Bu şehirde yaşayan hiçbir vatandaşımız ilgisiz bırakılmayacak. Kalbimiz Mersin’le bir çarpacak. Mersin Türkiye’nin parlayan yıldızı hale gelecek. Mersin’in geleceği için el ele gönül gönüle omuz omuza verecek miyiz. Rehin alınan DEM’lenmiş CHP’den kurtulmak için hareket edecek miyiz? Mersin’in hizmetine talibiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır