Tarsus’ta hırsızlık, uyuşturucu madde ve silah operasyonu

Tarsus’ta hırsızlık, uyuşturucu madde ve silah operasyonu

Mersin’in Tarsus İlçesinde polis ekipleri, hırsızlık, uyuşturucu madde ve sosyal medyada uyuşturucu silah paylaşımları yapanlara yönelik operasyon yaptı; 4 şüpheli şahıs yakalandı.

Yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

Tarsus Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda ilçemizde meydana gelen hırsızlık, uyuşturucu madde ve sosyal medyada silah teşhiri gibi suçlara karışan şahıslara yönelik ilçemiz Barbaros Mahallesinde bulunan 8 adrese eş zamanlı operasyon yapılmış, yapılan operasyonda;

     227 adet Exctacy Hap, 334 adet Gerica Sentetik Ecza Hapı, 1 adet Tab ,1 Tabanca, 1 adet Av Tüfeği ele geçirilmiştir.

     İkametlerde yapılan aramalarında suç unsurları tespit edilen M.Y, M.K, M.G. ve L.G. isimli 4 şüpheli şahıs yakalanmış. şahıslar hakkında Genel Güvenliğin Kasten Tehlikeye Sokulması, 6136 SKM, uyuşturucu madde ve ruhsatsız ateşli silah bulundurma hakkında adli ve idari işlem başlatılmış, uyuşturucu madde ile yakalanan M.K. ve M.G. isimli şahıslar Narkotik Suçlarla Mücadele Büro Amirliğine teslim edilmiştir.

     Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır