Vali Pehlivan, 112 Acil Çağrı Merkezini ziyaret etti

Vali Pehlivan, 112 Acil Çağrı Merkezini ziyaret etti

Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, 112 Acil Çağrı Merkezi içerisinde hizmet veren birimleri ziyaret etti.

Vali Pehlivan yapmış olduğu ziyarette; 112 Acil Çağrı ihbar merkezini ve Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Merkezini (GAMER) ziyaret ederek yürütülen çalışmalar hakkında 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Gülay Erdoğan’dan bilgiler aldı, çalışan personel ile bir süre sohbet etti,görevlerinde başarılar diledi.

Vali Pehlivan; ”Vatandaşlarımız yaşadıkları,gördükleri herhangi bir olumsuzlukta, herhangi bir acil durumda; lütfen 112’yi tuşlasınlar,arasınlar. Hattın ucunda kendilerini çağrı karşılama personelimiz bekliyor olacak. Gereksinim duyulan konunun içeriğine göre o olayla ilgili birim derhal harekete geçirilmektedir. Bu konuda vatandaşlarımızın, kamu birimlerine veya sorumlu birimlere en hızlı şekilde ulaşma vasıtası 112 Acil Çağrı hattımızdır. 112 acil çağrı hattımız, günün 24 saati, yılın 365 günü kesintisiz bir şekilde vatandaşlarımızın hizmetindedir.” dedi.

Vali Pehlivan’a ziyaretinde; Vali Yardımcısı İbrahim Küçük, Yenişehir Kaymakamı Nevzat Şengök, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ercan Atasoy, Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Oğuz Bavbek eşlik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır