Türkiye ve Mersin de gelişen olaylardan anında haberdar olabilirsiniz. Yeni haberler için sayfayı yenileyin.

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
HOŞ GELDİN 2019

HOŞ GELDİN 2019

Umut Daimdir. Yeni bir yıla girdik. Bu yılda da aşkla, tutkuyla, ikrar ve itikatla yolumuza hizmet etmeye, değerlerimizi cümle insanlıkla buluşturmaya devam edeceğiz.Yazmaya konuşmaya mevlam güç nefes sağlık verdikçe devam edeceğiz.

Bir an dahi bile şek ve şüpheye düşmeden, değerlerimizden ve doğrularımızdan taviz vermeden, hak bildiğimiz yoldan yürümeye devam edeceğiz. Yalancıya yalancı,hırsıza hırsız diyeceğiz. Daha bir azimle yobazlığa karşı geleceğiz, daha bir kararlılıkla hiç bir insani değer tanımayan, kendisini tek doğru inanç ve anlayış olarak gören, kendisi dışındaki herkesi dinden çıkmış ve kafir olarak gören anlayışlara karşı geleceğiz.

Gerici yoz yobaz takımı ile mücadelemiz son nefes kalana kadar devam edecektir. Daha bir coşku ve istekle barışı, kardeşliği, paylaşımı ve dayanışmayı savunacağız, bu değerlerin yer yüzünde çoğalması için daha çok çalışacağız. Her nefesimizi aşk ile verip aşk ile alacağız. Yüce Yaradanın sevgisi ve aşkı ile gönlümüzü dem be dem doyurup cümle varlığa şükür edeceğiz.

Kısacası bu yılda da Hak inancına mensup olup hakikat yolunda yürümenin tüm güzelliklerini yaşamaya ve yaşatmaya devam edeceğiz. İnanacağız. Güzelliklerin, iyiliklerin galip geleceğine, haklının ve mazlum olanın eninde sonunda haklılığının tescil edileceğine ve çekilen zahmetlerin mutlaka karşılığının alınacağına inanacağız. Asla insani değerlerden ve vicdan vazgeçmeden, dünyanın daha yaşanılır bir yer olması için uğraş vereceğiz. İnançsızlık ve pes etmek lügatimizde yoktur. Her şey de bir hayır vardır diyeceğiz. Bir tane dahi olsa güzel cümle söylersek, doğru ve yerinde bir davranış sergilersek; bu bile dünyanın daha iyi anlamda değişmesine katkı sunmak demektir.

Sonuna kadar yaşadığımız kentin sorunlarını dile getirmekten kaçmayacağız. Öyle iktidar olmak, para ve şöhret sahibi olmak ile değil, sadece güzel bir üslup ve doğru bir davranış ile bile dünyayı değiştirebiliriz.

Bu bilinçle umutlarını diri tutan, Hakka ve hakikatlere inançlarını yitirmeyen cümle canların yolları açık olsun. Hakk yardımcısı, Hızır yoldaşı, Şah-ı Merdan kardeşi olsun. Aşk ile canlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Mersin’de avukatlara ’seçim ve sandık güvenliği’ eğitimi

Mersin’de avukatlara ’seçim ve sandık güvenliği’ eğitimi

24 Mart 2019, Mersin’de avukatlara ’seçim ve sandık güvenliği’ eğitimi için yorumlar kapalı
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Mersin’de konuştu

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Mersin’de konuştu

24 Mart 2019, İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Mersin’de konuştu için yorumlar kapalı
Freni boşalan tır takla attı: 1 ölü

Freni boşalan tır takla attı: 1 ölü

24 Mart 2019, Freni boşalan tır takla attı: 1 ölü için yorumlar kapalı
SONA GELDİK

SONA GELDİK

24 Mart 2019, SONA GELDİK için yorumlar kapalı
Mezitli’de engelliler için erişilebilir kent protokolü imzalandı

Mezitli’de engelliler için erişilebilir kent protokolü imzalandı

24 Mart 2019, Mezitli’de engelliler için erişilebilir kent protokolü imzalandı için yorumlar kapalı