Türkiye ve Mersin de gelişen olaylardan anında haberdar olabilirsiniz. Yeni haberler için sayfayı yenileyin.

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Teknoloji Tabanlı Girişimlere İlgi Duyan Yatırımcılar Erciyes Teknopark’ta Buluştu

Teknoloji Tabanlı Girişimlere İlgi Duyan Yatırımcılar Erciyes Teknopark’ta Buluştu

Erciyes Teknopark-Erciyes Melek Yatırım Ağı (ERBAN) tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen “Technology Showcase/Yatırımcı Girişimci Buluşması” etkinliğinde sahneye çıkan ve projelerini sunan girişimciler yatırım değerlendirme toplantısında buluştu.

Erciyes Teknopark’ta düzenlenen etkinlik ile ilgili açıklama yapan Erciyes Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Recai Kılıç şunları söyledi: “Erciyes Teknopark Erciyes Melek Yatırım Ağı (ERBAN) olarak düzenlediğimiz “Technology Showcase/Yatırımcı Girişimci Buluşması” etkinliğinde ülke çapından 30’a yakın yatırımcı 15 teknoloji tabanlı projeyi ilk kez görmek için Erciyes Teknopark’a gelmişlerdi. Bugün de erken aşama yatırım değerlendirme toplantısında Technology Showcase etkinliğinde sahneye çıkan dört girişim seçilerek geliştirilen teknolojinin değerlendirilmesi, olası risklerin ve fırsatların incelenmesi için bir araya geldik. Bu çalışmaları yakından görmek isteyen ve teknoloji tabanlı girişimlere ilgi duyan yatırımcılar da Erciyes Teknopark’ta düzenlenen yatırım değerlendirme toplantısına katıldı.

IdaCapital’den risk sermayesi yöneticisi Cem Baytok erken aşama teknoloji yatırımı vaka çalışması başlığında Kayserili melek yatırımcılara yönelik interaktif bir yatırım değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Bu tür etkinlikler Kayserili iş insanlarının katma değeri yüksek yeni iş fırsatlarını yakından tanıması ve yatırım yapması açısından verimli sonuçlar sağlamaktadır.

Erciyes Teknopark olarak bölgemizde teknoloji ve yenilik tabanlı işletmelere yatırım yapılmasını ve bu işletmelerin uzun vadeli büyüyebilmelerini arzu ediyoruz. Erciyes Melek Yatırım Ağı’mızda (ERBAN) şu an itibari ile Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından yatırımcı lisansı verilen 13 melek yatırımcımız bulunmaktadır. Kayseri, melek yatırımcılık konusunda 5. büyük şehir konumundadır.

Zamanını, bilgi birikimini ve parasını yeni iş fırsatlarına yatırmak isteyen kişileri ERBAN’a üye olmaya davet ediyoruz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Mersin’de avukatlara ’seçim ve sandık güvenliği’ eğitimi

Mersin’de avukatlara ’seçim ve sandık güvenliği’ eğitimi

24 Mart 2019, Mersin’de avukatlara ’seçim ve sandık güvenliği’ eğitimi için yorumlar kapalı
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Mersin’de konuştu

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Mersin’de konuştu

24 Mart 2019, İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Mersin’de konuştu için yorumlar kapalı
Freni boşalan tır takla attı: 1 ölü

Freni boşalan tır takla attı: 1 ölü

24 Mart 2019, Freni boşalan tır takla attı: 1 ölü için yorumlar kapalı
SONA GELDİK

SONA GELDİK

24 Mart 2019, SONA GELDİK için yorumlar kapalı
Mezitli’de engelliler için erişilebilir kent protokolü imzalandı

Mezitli’de engelliler için erişilebilir kent protokolü imzalandı

24 Mart 2019, Mezitli’de engelliler için erişilebilir kent protokolü imzalandı için yorumlar kapalı